Opti Meal – wanilia 500g

Opti Meal waniliowy

Opti Meal – wanilia, pozwala na modyfikację nawyków żywieniowych jako uzupełnienie prawidłowo zbilansowanego żywienia w należną wartość kaloryczną powiązaną z odpowiednią proporcją poszczególnych makro i mikroskładników.

Ciągły brak czasu, jedzenie w pośpiechu i nie koniecznie zdrowo, powodują, że tyjemy i tracimy cenne substancje z naszego organizmu. Opti Meal pomoże z tym walczyć. Jeżeli jedziesz w podróż, masz spotkanie za spotkaniem albo po prostu jesteś zmęczony i nie masz czasu na posiłek weź ze sobą Opti Meal, wystarczy woda lub sok i masz gotowy pełnowartościowy posiłek. Dobrze dobrana dieta jest podstawą sukcesu, Opti Meal to gwarantuje, bez względu na to, jaki cel obraliśmy: odchudzanie czy intensywny, wyczynowy trening. Ma ona również istotny wpływ nie tylko na wyniki sportowe, ale również, a nawet przede wszystkim nasze zdrowie. Posiłki w diecie zbilansowanej powinny być pełnowartościowe. Dobieramy więc zalecane źródła białka, tłuszczów i węglowodanów, starając się bazować na najlepszych jakościowo produktach. Opti Meal ma właśnie tak dobrane składniki. Węglowodany to jedna z trzech podstawowych, obok białka i tłuszczów grup żywnościowych. Jest łatwo przyswajalna, biorąca bezpośredni udział w metabolizmie komórkowym. Dlatego też, to właśnie z węglowodanów organizm najchętniej czerpie energię. I znowu Opti Meal przychodzi z gotowym rozwiązaniem. Bez odpowiedniej ilości tej energii wykluczony jest jakikolwiek wysiłek. Najprościej rzecz ujmując ilość energii w organizmie jest wprost proporcjonalna do ilości spożywanych węglowodanów. Węglowodany są pożądanym posiłkiem w okolicach okołotreningowych i porannych. Rano dodają nam energii na nadchodzący dzień i uzupełniają uszczuplony katabolizmem nocnym glikogen. Przed treningiem dają nam siłę do ćwiczeń. Po treningu natychmiast uzupełniają straty glikogenu i pozwalają wyrównać poziom cukru.

Wartość odżywcza W 100gw porcji (45 g)
Wartość energetyczna 1720,5 kJ770,2 kJ
  (410,9 kcal)(184 kcal)
Tłuszcz 8,9g4 g
w tym nasycone kwasy tł. 3,02g1,36 g
Węglowodany 33,3g15g
w tym cukry 18,9g8,52 g
Białko 49,4g22,00 g
Sól 0,27g0,12 g
Witamina B1 2,4mg1,1 mg
Witamina B6 3,1mg1,4 mg
Kwas pantotenowy 13,3mg6 mg
Niacyna 35,6mg16 mg
Witamina C 177,8mg80 mg
Witamina E 26,7mg12 mg
Potas 222,2mg100 mg
Magnez 166,7mg75 mg
L-karnityna 4,4g2000mg

Składniki: koncentrat białka serwatki (lecytyna sojowa, mleko (laktoza), dekstroza, L-karnityna (winian L-karnityny), skrobia kukurydziana woskowana, maltodekstryna, magnez (mleczan magnezu), aromat waniliowy, potas (cytrynian potasu), witamina C (kwas L-askorbinowy), witamina E (octan D-alfa-tokoferyiu), niacyna (amid kwasu nikotynowego), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza, kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), witamina B6 (5’-fosforan pirydoksalu), witamina B1 (monoazotan tiaminy).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *